Eğitim Başvurusu
+90 312 473 10 15 - +90 542 660 48 55
info@genadanismanlik.com.tr - genadanismanlik@gmail.com
Anasayfa / Kurumsal
Kurumsal

Ankara merkezli olarak kurulan 2009 yılında faliyete başlayan GENA EĞİTİM DANIŞMANLIK Türkiye’de özel sektör, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının danışmanlık ve eğitim ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermektedir. Mevzuat ve teknik destek kapsamına ilişkin eğitimler ile değişiklikler ve uygulamalarla ilgili olarak bilgilendirilmelerini sağlamaktır. Eğiticilerimiz konularında uzman olup eğitim esnasında ve sonrasında çözüm yolları üretilmektedir.

150 kişiden oluşan uzman, 100 kişiden oluşan akademisyen,  8 tüzel kişilikten oluşan seçkin çözüm ortaklarımız ile kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılamaya adayız. Kaliteli ve nitelikli kadromuz ile sizin için en iyisini yapmaya hazırız. Artık işinizi nasıl geliştireceğinizi kaygı etmenize gerek yok çünkü biz varız.
 
Değerlerimiz
Kaliteli Hizmet
Profesyonellik
Dürüstlük
Doğru Analiz
Memnuniyet
Farklılıklara Saygı
Yaratıcılık
Değerlerinize Değer Katmak 
 
“ 5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz."
E-mail Aboneliği
Gena Eğitim Danışmanlıktan Sürekli Haberdar Olmak için Lütfen
E-mail Abonesi Olun Fırsatları Kaçırmayın ..

© 2015 All Rights Reserved Gena Eğitim Danışmanlık. | Web Design Web Tasarım